Pradinės klasės yra labai svarbios tolesniame mūsų vaikų gyvenime. Visų pirma, todėl kad jose vaikas įgyja pagrindines žinias, o pradinėse klasėse atsiradusi spraga tik apsunkina tolesnį mokymąsi. Antra, būtent pradinėse klasėse vaikas nusprendžia patinka ar nepatinka, sekasi ar ne mokytis, taip darydamas įtaką savo ateičiai.

Štai kodėl tėvai tiek daug dėmesio turi skirti savo pradinuko mokslams ir padėti jam ne tik paruošti namų darbus, pasirengti pamokoms, bet ir kartu su juo gilinti žinias. Deja, spartus gyvenimo tempas ne visuomet leidžia tėvams skirti tiek daug laiko savo vaikų mokslams. Todėl, norėdama padėti tėvams ugdant savo mažuosius,kviečia 1-4 klasių vaikučius įužburiantį skaičių ir raidžių pasaukuriame vaikai įsisavins ir pagilins pradinių klasių mokymo programą, išmoks dirbti grupėje, kūrybiškai pažvelgti į mokymosi procesą.

„Linksmosios mokyklėlės“ tikslas – padėti tėvams ugdyti sumanius, mąstančius, nebijančius iššūkių, norinčius bei gebančius mokytis vaikus.

Pradinėse klasėse mokosi ne tik vaikai, bet ir tėvai. Vietoj to, kad visa šeima kartu leistų vakarus, tenka kartu su vaiku sėdėti prie knygų, kad šis įsisavintų mokyklos medžiagą. Tiek tėvams, tiek vaikams ilgainiui mokslas gali nebeteikti jokio malonumo.

Mes siūlome išeitį!

Kiekvienas mūsų yra patyręs, kad mokslo šaknys karčios, todėl norime padėti kitiems tėvams prisidėdami prie vaikų ugdymo. Mes palengvinsime Jums naštą ir suteiksime daugiau laisvo laiko. Pasitelkdami į pagalbą įvairiausius žaidimus, aktyvią veiklą ir nestandartinius mokymo metodus, dirbsime su vaikais atsižvelgdami į pradinio ugdymo gaires ir reikalavimus vaiko pasiekimams pradinėje mokykloje, taip užtikrindami „Linksmosios mokyklėlės“ ir pradinių klasių mokymo programos suderinamumą.

Mes suvokiame pradinėse klasėse įgytų žinių ir kompetencijų svarbą tolesnei vaiko raidai, todėl mokymo programos esmė – vaikams priimtinų veiklų pagrindu padėti įsisavinti pagrindinius ir sudėtingus pradinių klasių mokymo programos elementus. Užsiėmimų metu pagrindinis dėmesys bus skiriamas lietuvių kalbos ir matematikos žinių įsisavinimui panaudojant moderniausias mokymo metodikas.

Vaikas, mokydamasis „Linksmojoje mokyklėlėje“ įgis stiprius pamatus ir bus pasirengęs 5-ai klasei.

Užsiėmimus ves patyręs pedagogai, išmanantys pradinių klasių mokymo programą bei turintys pedagoginio darbo patirties, kūrybingai žvelgiantys į mokymo procesą.

Jūs vis dar savęs klausiate ar verta leisti vaiką į „Linksmąją mokyklėlę“? Pabandykime kartu sudėlioti jos privalumus ir trūkumus:

Privalumai Trūkumai
• Vaikas puikiai praleis laiką ir be papildomų pastangų įsisavins mokymosi medžiagą.
• Jūs būsite tikri, kad padarėte viską, kad Jūsų vaikas būtų kuo geriau pasiruošęs vyresnėms klasėms.
• Vakarais daugiau laisvo laiko praleisite su šeima.
• Jums teks aiškinti vaikui, kodėl mokykla nėra „Linksmoji mokyklėlė“ ir kodėl negalima atvirkščiai: į mokyklą viena kartą per savaitę, o į „Linksmąją mokyklėlę“ - kasdien.


Užsiėmimai vyks 1 kartą per savaitę.
Maksimalus skaičius vienoje grupėje – 10 vaikų.

Mėnesinis mokestis – 65 Lt*.
* „Linksmoji mokyklėlė“ įsipareigoja aprūpinti vaikus visomis būtinomis priemonėmis.

Registracija į „Linksmąją mokyklėlę“ yra vykdoma telefonu 8 657 73087 arba internetu:

Vaiko vardas, pavardė:


Amžius:


Pageidaujamas dalykas:


Patogus laikas (savaitės diena ir valanda):


Kontaktinis telefonas / el. paštas:


Pastabos:


0